Тиждень здорового ланчбока "Покажи свій кусь"





Тиждень здорових перекусів триває.
Продовжуємо виробляти здорові звички. На уроках «Здоров’я, безпека та добробут» (вчитель Гайдаєнко-Сохан Т. М.) з учнями 5 та 6 класів ознайомились з нормами споживання цукру в дитячому віці та пограли в інтерактивну гру «Здорове харчування: навчання в дії» від наших партнерів Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я
???? Учні 5 класу відвідали місцевий магазин та змогли спланувати свою покупку здорового перекусу, а на свіжому повітрі разом радились, що спакувати в ланчбокс.
???? Обидва класи створювали символічні ланчбокси на уроках технології.
Працюємо над тим, щоб у молодого покоління українців були корисні звички у харчуванні.