Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
Щире, зворушливе й водночас радісне свято завершення ще одного навчального року – на шкільному подвірʼї пролунав останній дзвінок!
Особливо символічним став момент, коли над шкільним подвір’ям кружляв лелека – ніби благословляючи наших випускників на щасливу дорогу в майбутнє.
Щиро дякуємо отцю Ігорю за духовний супровід учнів та педагогів впродовж року.
Дякуємо начальниці відділу освіти пані Надії Когут за особисту присутність на святі, високу оцінку роботи ліцею, постійну підтримку освітніх ініціатив та сприяння у вирішенні важливих питань шкільного життя.
Щиро дякуємо батькам за довіру та співпрацю, а учням – за старанність, наполегливість, досягнення й активну участь у житті ліцею.
Нехай літні канікули подарують усім відпочинок, нові враження та натхнення, а випускникам — сміливість мріяти, вірити у власні сили й упевнено крокувати назустріч майбутньому!