Підсумкове засідання Учнівського парламенту




Швидко промайнув рік і ось ми знову зібралися на звітно виборне засідання учнівського парламенту Лідер за 2025-2026 навчальний рік✨
Для мене цей рік був особливим, адже я мала честь бути президентом учнівського парламенту. Разом із нашою командою ми організували багато заходів, брали участь у тренінгах, форумах, проєктах та реалізовували цікаві ідеї ????
Щиро дякую всім за підтримку, довіру, допомогу та всі моменти, які ми прожили разом. Це був дуже цінний досвід, який я точно запам’ятаю надовго ❤️
А тепер настав час передати повноваження новим лідерам парламенту ????
???? Новий президент — Соломія Михальчишин
Бажаю тобі натхнення, нових ідей, впевненості та успіхів у всіх починаннях!
???? Заступник — Софія Кійко
Надійна підтримка та чудова частина команди, з якою все обов’язково вдасться!