Магістри Академії дошкільних наук



Свято випуску групи старшого віку "Дзвіночок"


Цьогоріч Магістри-випускники, спільно з професорським складом Наталя Мельник та Маріанна Шпак, поринули у захопливу атмосферу справжнього університетського життя. У стильних академічних шапочках, немов студенти американського коледжу, вони, під музичне оформлення Мацевко Світлана, впевнено крокували до своєї першої важливої вершини – завершення дошкільного дитинства. Упродовж святкової подорожі наші випускники відвідали символічні кафедри, де впевнено демонстрували вміння, знання та таланти: Кафедру Чомусиків, Кафедру Математичних знань, Кафедру Дружби, Кафедру Мистецтва і Хореографії. Несподіваною і веселою була зустріч із псевдо-вчителькою Нехочухою Natalya Tsyuz . А скільки щастя світилося у очах малят, коли вони побачили свою першу виховательку Настя Винар!

Свято наповнювалося щирими усмішками, хвилюванням, радістю, гордістю та теплими словами вдячності. Однак, жодними словами неможливо передати всієї емоційної наповненості свята. Щиро дякуємо нашим педагогам за професіоналізм, турботу, любов і терпеливість, які вони щодня дарували дітям.

Дякуємо батькам за довіру, підтримку та активну участь у житті нашого закладу.

В добру путь, наші Магістри-випускники 2026 року!