Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї вирували емоції, практика, знання:
про правила, які можуть врятувати життя;
про уважність пішоходів, культуру водіїв;
про використання світловідбивних елементів;
про важливість дотримання правил дорожнього руху.
Безпека починається з кожного з нас. Іноді одна секунда неуважності може коштувати надто дорого, а одна правильна дія — зберегти чиєсь життя.
Дякуємо п. Олександр Рубан , вчителю предмету «Основи водіння», за важливі знання, практичні поради та формування відповідального ставлення до безпеки на дорозі. І хоч за кермо нашим ліцеїстам сідати ще рано, проте вже сьогодні вчимося робимо перші кроки у цій справі, а також цінувати життя та відповідальність за себе й інших.
Нехай дороги будуть безпечними, а кожна подорож — щасливою!