Вибір майбутнього — це завжди хвилюючий та відповідальний крок. Днями двері Пустомитівського ліцею ім. Митрополита В. Стернюка гостинно відкрилися для тих, хто вже зовсім скоро стоятиме перед одним із перших серйозних життєвих виборів — обранням свого подальшого освітнього шляху.
Ми були щиро раді вітати дев’ятикласників та дев’ятикласниць Пустомитівського ліцею №1, Пустомитівського ліцею №2 імені Василя Кучабського, Містківського ліцею, Семенівського ліцею на нашому Дні відкритих дверей. Це була не просто формальна зустріч, а живий простір для знайомства, щирого спілкування, обміну досвідом та перших упевнених кроків до майбутньої професії.
Офіційну частину заходу відкрила директорка ліцею Людмила Паук, яка детально розповіла гостям про філософію нашого закладу, його унікальні цінності, сучасні підходи до навчання та безмежні можливості, які відкриваються перед кожним ліцеїстом.
Із теплими напутніми словами та підтримкою до майбутніх вступників звернулася начальниця відділу освіти Пустомитівської міської ради Надія Когут, яка наголосила на важливості якісної старшої профільної школи для розвитку нашої громади та успіху кожного підлітка.
Проте особливо цінними для гостей стали виступи наших нинішніх ліцеїстів. Адже хто, як не самі учні, може найкраще, щиро та без прикрас розповісти про справжню ліцейну атмосферу, міцну дружбу, взаємовиручку, підтримку вчителів та насичене позаурочне життя!
Сучасний ліцей — це не лише про сухі уроки, а насамперед про розвиток критичного мислення, самостійності й уміння знаходити свій власний шлях. Під час зустрічі дев'ятикласники мали змогу детально зануритися в особливості навчання за різними напрямками:
Разом із Галиною Волошин учасники дізналися про унікальні профілі навчання.
Віта Ніколаєва презентувала тонкощі та переваги поглибленого вивчення математики.
Христина Шевчук захопила розповіддю про інтерактивне вивчення історії та гартування патріотичного духу.
Маріуш Плечистий продемонстрував, що фізика в ліцеї — це простір для дивовижних експериментів та розуміння всесвіту.
Тетяна Шмагало відкрила завісу сучасної біології, де теорія завжди тісно пов'язана з екологічним мисленням та практикою.
Презентації вчителів вкотре довели: у нашому закладі кожен предмет стає захопливим квестом та інструментом для розкриття потенціалу дитини.
Атмосфера свята була неймовірно теплою та невимушеною. Було багато щирих посмішок, зацікавлених поглядів та влучних запитань від дев'ятикласників. Родзинкою дня став інтерактивний блок: гості залишали свої перші автографи на згадку, а для найазартніших пройшла безпрограшна щаслива лотерея, яка додала заходу драйву та яскравих емоцій.
Ми щиро дякуємо відділу освіти Пустомитівської міської ради, колегам-педагогам, нашим крутим ліцеїстам та кожному дев'ятикласнику, хто розділив цей день із нами!
Сподіваємося, що для багатьох із цих талановитих молодих людей саме сьогодні розпочалася їхня власна щаслива історія у статусі майбутнього ліцеїста Пустомитівського ліцею ім. Митрополита В. Стернюка. Двері до успішного майбутнього відчинені — чекаємо на вас у новому навчальному році!