Спільна екскурсія до Львова




#моменти_життя_ліцей_

Замість шкільних кабінетів — величні та прохолодні алеї Стрийського парку, замість уроків — щирі, теплі розмови про плани на літо, а замість шкільного дзвінка — затишний та заспокійливий шум фонтанів... 

Наші ліцеїсти разом із класним керівником Тетяною Шмагало прожили цей день на одній хвилі: багато сміялися, робили атмосферні фото на згадку, ділилися найтеплішими спогадами за рік та просто насолоджувалися моментом тут і зараз. Ця спільна екскурсія до Львова стала просто ідеальним, красивим фіналом нашого насиченого навчального року! 

Адже насправді найцінніше у шкільному житті — це не стіни чи парти, а люди поруч. Це наша ліцейна родина, яка вміє не лише круто вчитися, а й так само круто й душевно відпочивати! 

Тепер ми точно готові з легким серцем і крутими емоціями йти на канікули. Попереду літо, але цей день у парку назавжди залишиться в нашому ліцейному альбомі спогадів! 

#Пустомитівський_ліцей #ЛіцейніБудні #Екскурсія #СтрийськийПарк #РазомКруто #Літо2026