Наші ліцеїсти разом із класним керівником Тетяною Шмагало прожили цей день на одній хвилі: багато сміялися, робили атмосферні фото на згадку, ділилися найтеплішими спогадами за рік та просто насолоджувалися моментом тут і зараз. Ця спільна екскурсія до Львова стала просто ідеальним, красивим фіналом нашого насиченого навчального року!
Адже насправді найцінніше у шкільному житті — це не стіни чи парти, а люди поруч. Це наша ліцейна родина, яка вміє не лише круто вчитися, а й так само круто й душевно відпочивати!
Тепер ми точно готові з легким серцем і крутими емоціями йти на канікули. Попереду літо, але цей день у парку назавжди залишиться в нашому ліцейному альбомі спогадів!
#Пустомитівський_ліцей #ЛіцейніБудні #Екскурсія #СтрийськийПарк #РазомКруто #Літо2026