Цей веб-сайт використовує файли cookie (так звані файли cookie).
Якщо ви не згодні зберігати інформацію, що міститься в файлах cookie - змініть налаштування свого браузера.
Для подальшої взаємодії, надайте згоду на їх використання!
Сьогодні учні нашого ліцею долучилися до надважливої події — обласної онлайн-конференції «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року», організованої Департаментом освіти і науки Львівської ОДА.
У світі, де технології розвиваються щомиті, безпека в інтернеті є головним пріоритетом. Під час заходу наші ліцеїсти разом із провідними експертами у сфері кібербезпеки та представниками Кіберполіції обговорювали:
Як розпізнати цифрові загрози та протидіяти вербуванню ворогом у мережі;
Правила поведінки у кіберпросторі під час літніх канікул;
Сучасні підходи до захисту особистих даних.
Дякуємо організаторам за корисні кейси та актуальні знання! Наші учні вкотре довели, що вони є не лише активними користувачами мережі, а й свідомими та кіберграмотними громадянами.