Кіберстійкість освіти Львівщини





 
Сьогодні учні нашого ліцею долучилися до надважливої події — обласної онлайн-конференції «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року», організованої Департаментом освіти і науки Львівської ОДА.
У світі, де технології розвиваються щомиті, безпека в інтернеті є головним пріоритетом. Під час заходу наші ліцеїсти разом із провідними експертами у сфері кібербезпеки та представниками Кіберполіції обговорювали:
  • Як розпізнати цифрові загрози та протидіяти вербуванню ворогом у мережі;
  • Правила поведінки у кіберпросторі під час літніх канікул;
  • Сучасні підходи до захисту особистих даних.
Дякуємо організаторам за корисні кейси та актуальні знання! Наші учні вкотре довели, що вони є не лише активними користувачами мережі, а й свідомими та кіберграмотними громадянами.